st 13.10.2010 |

Zápas Frýdek Místek - Dukla Praha

Dukla byla proti prozatím bezbodovému Frýdku-Místku jasným favoritem a domácí diváky o tom přesvědčovala v praxi již v samém úvodu střetnutí (0:3). Třígólové vedení si hosté udržovali do stavu 8:5, pak ale Frýdek-Místek dokázal třikrát v řadě skórovat a stav 8:8 donutil hostujícího trenéra Pauzu k vybrání oddechového času. V dalších minutách se Dukla dokázala odpoutat až na čtyřgólový náskok, ale do šaten odcházeli domácí již jen s dvoubrankovým mankem 15:17. I ve druhé půli se hostující celek dvakrát dostal do čtyřgólového vedení, naposledy po čtyřicetipěti minutách utkání, dvakrát ale domácí dokázali srovnat. Vyrovnané skóre svítilo na ukazateli i pět minut před koncem, o chvíli později dokonce domácí vedli již 28:26! Na hru nadšeně hrajících domácích již nepomohl ani oddechový čas Dukly. Ta podruhé v této sezóně prohrála, zatímco Frýdek-Místek se raduje ze své první letošní výhry a to proti soupeři, který míří za těmi nejvyššími příčkami.